NEW BLOG

That you know my NAME dosen´t mean that you know ME.

Thank for visit ♥
___________________________________________________________________________


5 question challenge [About me]

14. května 2014 v 18:36 | Nell ✌️ |  Můj deníček a mé bláboly
Dnes jsem měla normální den, tak jako každý jiný. Jen před chvílí mš napadl dobrý nápad..
Co takhle dát si 5 question challenge? A téma?
Já a můj život!

Začneme..
1) Napiš co nejvíce faktů, jako např. věk, datum narození, jméno a příjmení apod.
a) Narodila jsem se 17.11.1996 - v listopadu mi bude 18náct let.
b) Mé celé rodné jméno je Nela Sofie Pazderková.
c) Chystám se na vysokou školu.
2) Kolik pravých a kolik nepravých přátel mám? Jak vnímám své nepřátele? Jak se chovám k přátelím?
Pravých přátel, kterým se můžu svěřit opravdu se vším, je málo, ale přeci jen se najdou. Je to: nejlepší kamarádka Emma, Denisa, Sára a Jáchym.
Svých nepravých přátel je opravdu málo, mám takový pocit, že snad jeden.. Vnímám je asi tak.. že je vůbec nevnímám. Nemluvím s ním, nevšímám si ho.. :)) A jak se chovám k přátelím? co nejlépe, snažím se být sama sebou.
více v cč.


3) Kolik mám sourozenců a pár slov o mých rodičích?
Dá se tak z poloviny říci, že jsem jedináček, ale není to pravda. Když mi bylo 7 let, narodila se mi malá sestra Laura. Tenkrát ještě vše bylo v pořádku, ale jednou se rodiče pohádali a táta šel do hospody. Děsne se opil a domů ho přitáhla policie. V tu dobu, to bylo pro celou rodinu těžké období. Máma s tátou se neustále hádali, já se musela starat o svojí mladší sestru.. To jsme ještě bydleli v Praze v maličkém bytečku.
Každý den se mě sousedi ptali, co se u nás stále děje.. byla jsem z toho nešťastná, ikdyž jsem věděla, že já to nemůžu nijak mezi rodiči urovnat. A tak to šlo několik dnů. Táta chodil každý den z hospody opitý na mol, vyhodili ho z práce a celou rodinu živila jen mámina mateřská. Později máma nastoupila zpět do práce.
Táta zkusil cigarety. Každý den a každou noc kouřil v obýváku, na balkóně a v koupelně. Celý byt příšerně smrděl. Potom se táta zkamarádil s feťákama z parku.
Začal kouřit mariuhanu a bral drogy. Jednou jsem dokonce vyděla, jak doma v kuchyni u stolu šmuká nějaký bílý prášek. Dokonce si doma sušil mariuhanu. Když už měla Laura 3 roky, táta byl strašně agresivní. Bil mě i mámu, stále řval. Máma chodila k psychiatrovi, nezvládala to. Po pěti letech se táta nezměnil.
Laura nastupovala do třetí třídy a začala vnímat, co všechno se kolem ní děje. Když mě táta začal bít, hodně jsem se v tu dobu sebepoškozovala, trpěla depresemi a vůbec nejedla, jen třeba 1x denně. Psychiatr mámě poradil, ať co nejdříve zažádá o rozvod a co nejrychleji se přestěhuje pryč. Máma ho poslechla. Dala v práci výpoveď a zažádala o rozvod. Když jsme byli s Laurou ve škole, zbalila všechny kufry a stavila se pro nás autem do školy. Prý jedeme k doktorovi. V autě nám potom řekla, že jedeme na návštěvu k babičce do Brna. U babičky jsme skutečně pár dnů byli, ale začali jsme v Brně chodit i do školy a nevěděli proč.
Jednoho dne, jsem s mámou o tom mluvila. Řekla mi, že se s tátou rozvedla, koupila v Brně byt a za týden se tam nastěhujeme. Ten stejný den večer mámě volala policie. Prý táta znásilnil naši sousedku v Praze a půjde i za šikanu své rodiny na 8 let do vězení. Laura byla v tu dobu v páté třídě a věděla, co se děje. Přesto se zastávala táty. Prý jsme ho nepodrželli, když byl v nejhorším. S mámou se každý den hádali, kvůli tátovi, škole. Laura chtěla zůstat bydlet u babičky, ale máma jí to nedovolila. Když jsme se konečně nastěhovali do nového bytu, Laura už to nemohla vydržet. Stále mě přemlouvala, ať s ní uteču k babičce, že nám tam bude líp, ale já chtěla zůstat u mámi. Druhý den Laura skutečně utekla, ale babička zavolala mámě. Mámě to nevadilo, ví že jí je Laura stále nablízku a až tady babička nebude, vezme si jí zpět domů. Celé rodině tak bylo líp a doteď je to tak.
Jsem ráda, že se máma rozhodla tak, jak se rozhodla a moc ji odivuji.

4) Jak se mi daří ve škole a kde studuji?
Momentálně studuji na gymnáziu v Brně a prospívám s vyznamenáním. Škola je pro mě důležitá, ikdyž mě spoustu předmětů nebaví.

5) Jsem na něčem závislá? Kolik hodin denně strávím na pc nebo na mobilu?
Závislá jsem na rodině, přátelích a marshmallow. :D Denně na pc strávím 2-3 hodiny, na mobilu jsem málokdy. :))


Tak, dneska už je to asi všechno.. Snad se článek líbil.
Děkuju za přečtení, užívejte zbytek dne
nell ✌️
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Adelaine Adelaine | Web | 14. května 2014 v 21:40 | Reagovat

oo marshmallow ♥ !! jinak spřátelím moc ráda :) jdu si tě přidat ;)

2 Dark Sayu Dark Sayu | Web | 14. května 2014 v 22:31 | Reagovat

pěkná challenge, to musela být hrozné čím sis prošla:/

3 nell ✌️ nell ✌️ | Web | 15. května 2014 v 19:54 | Reagovat

[1]: Děkuju, mám tě přidanou.
[2]: Děkuji, taky že bylo. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama